Prezentacja kolarskiej kadry województwa lubuskiego juniorów (ZDJĘCIA, WIDEO)

Sześciu młodych kolarzy na rowerach
Kolarze reprezentacji województwa lubuskiego juniorów, którzy pojawili się w Zaborze. Od lewej: Bartosz Wentland, Arkadiusz Charczuk, Dawid Lewandowski, Dawid Radkiewicz, Krzysztof Antonowicz i David Stelmaszyński
Sześciu młodych kolarzy wraz z trenerem zameldowało się we wtorek w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze. Goszczący w naszym regionie Adam Probosz, komentator Eurosportu, mógł zobaczyć, jak prezentuje się kolarska kadra województwa lubuskiego juniorów.

Jednakowe koszulki i spodenki – różnią się tylko nazwą klubu na nogawce. Do tego samochód z logo “Lubuskie warte zachodu”. Tak prezentuje się nasza kolarska kadra województwa juniorów, którą finansowo wspiera lubuski samorząd.

Adam Probosz: Nie ma drugiej takiej grupy w Polsce

We wtorek (2 maja) w Zaborze zameldowali się: Dawid Lewandowski, Dawid Radkiewicz, David Stelmaszyński (wszyscy LKS POM Strzelce Krajeńskie), Bartosz Wentland, Arkadiusz Charczuk (obaj LKS Trasa Zielona Góra) i Krzysztof Antonowicz (AMG Cybinka). Przyjechali wspólnie z Piotrem Ignaczakiem, trenerem kadry i LKS POM.

Nasi młodzi kolarze spotkali się z Adamem Proboszem, komentatorem Eurosportu, gościem specjalnym Lubuskiej Majówki Rowerowej. Dziennikarz był pod wrażeniem. – Taka grupa samorządowa to świetny pomysł. Moim zdaniem nie ma drugiej takiej w Polsce – podkreślił.

Dawid Lewandowski to lider lubuskiej reprezentacji

Redaktor Probosz wybrał się z młodzieżą na przejażdżkę po okolicy, a później przeprowadził wywiady z Dawidem Lewandowskim i trenerem Ignaczakiem. Nagrania wykorzysta w materiale wideo podsumowującym wizytę w naszym regionie. Wcześniej spotkał się także z rowerową społecznością Zielonej Góry – relację i zdjęcia znajdziesz TUTAJ.

Dawid opowiadał o swoich sukcesach, planach i marzeniach. Przypomnijmy, że na koncie ma dwa medale mistrzostw Polski juniorów młodszych – srebrny w kolarstwie przełajowym i brązowy w wyścigu ze startu wspólnego. Jest także członkiem kadry narodowej. Trener Ignaczak mówił o tym, jak funkcjonuje reprezentacja naszego województwa. Następnie obaj gościli w telewizyjnym studiu Lubuskiego Centrum Informacyjnego.

Obejrzyj rozmowę z trenerem Piotrem Ignaczakiem i Dawidem Lewandowskim

Fotogaleria z prezentacji kolarskiej kadry województwa lubuskiego juniorów w Zaborze

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Mężczyzna przy stoliku

Zakola i meandry. Samokrytyka (FELIETON)

O odkurzonym przez prezydenta haśle „tylko świnie siedzą w kinie”, ostrzeżeniach wodza, szefa, wizjonera, przywódcy, a także rechocie wojewody – pisze Andrzej Flügel w felietonie

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content