Pierwszy mecz Zastalu w CRS. Wygraj bilety na mecz z Treflem Sopot (KONKURS)

W piątek ENEA Zastal BC Zielona Góra po raz pierwszy zaprezentuje się kibicom we własnej hali, gdzie zmierzy się z Treflem Sopot. Obydwie drużyny zanotowały do tej pory po 2 porażki, a więc liczą na pierwszą wygraną. U nas wygrasz bilety na to spotkanie. Pierwszy odpowiedź na konkursowe pytanie i zgarnij podwójną wejściówkę.

Na początku sezonu Zastal zmaga się z wieloma problemami. Powodów do radości nie dają także sportowe wyniki, bo w dwóch pierwszych pojedynkach zielonogórzanie musieli uznać wyższość rywali. Zastalowcy szansę na rehabilitację otrzymają w najbliższy czwartek o godz. 17:30. We własnej hali podejmą Trefl Sopot, który początku sezonu także nie zapisze do udanych. Do tej pory przegrał dwukrotnie, a więc również ma coś do udowodnienia swoim fanom. Jeśli chcesz zobaczyć pojedynek na własne oczy, weź udział w naszym konkursie.

Konkurs Kibicujemy Zastalowi

Nagrody w postaci podwójnych biletów na mecz Zastalu z Treflem Sopot otrzymają 3 najszybsze osoby z prawidłową odpowiedzią na pytanie: „Które miejsce w ligowych rozgrywkach w sezonie 2022/2023 zajął Enea Zastal BC Zielona Góra”. Odpowiedź prześlij na adres e-mail: naszalubuska@lubuskie.pl. Wcześniej przeczytaj regulamin [TUTAJ]. Pamiętajcie, aby w e-mailu podać nie tylko prawidłową odpowiedź, ale także numer kontaktowy oraz imię i nazwisko. Zgłoszenia bez tych danych będą odrzucane.

W tytule e-maila wpisz „Konkurs Kibicujemy Zastalowi”, a w treści podaj prawidłową odpowiedź na pytanie oraz imię i nazwisko. Zgłoszenia bez tych informacji, zgodnie z regulaminem nie będą brane pod uwagę! Na zgłoszenia czekamy do 4 października 2023 r. do godz. 12:00. Zwycięzcy informację o wygranej razem z biletami w formie elektronicznej otrzymają na e-mail, z którego nadesłano zgłoszenie.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content