W Paryżu mogę walczyć o najwyższe lokaty (WIDEO)

Natalia Kochańska podczas zawodów Pucharu Świata w strzelectwie sportowym.
Natalia Kochańska w rozmowie z LCI potwierdziła, że do Paryża jedzie w bardzo dobrej formie. Fot. Polski Związek Strzelectwa Sportowego

Z jakim nastawieniem i jakimi nadziejami jedzie na igrzyska olimpijskie? Czy w Paryżu będzie w swojej najlepszej formie? Czy takie dyscypliny, jak strzelectwo sportowe, przeżywają swoje najlepsze chwile właśnie podczas wielkich imprez?

Gościem „Rozmowy dnia” LCI była Natalia Kochańska, reprezentantka Polski w strzelectwie sportowym na IO w Paryżu.

– Tak naprawdę jedyna presja jaka mi towarzyszy to ta, że jednak wszyscy pytają o te igrzyska. Cały czas jest wałkowany ten temat, gdzie nie pójdę, kogo nie spotkam… Padają pytania: „a kiedy wylot?”, „a skład już potwierdzony?”, itp. Ten temat cały czas jest obecny. Jeszcze w zeszłym roku, po prostu jak nie było igrzysk, to strzelectwo nie było na pierwszym planie. Teraz pierwszy temat to igrzyska, więc pod tym względem to odczuwam – mówiła Kochańska.

Reprezentantka Polski na paryskich igrzyskach podkreśla również, że nie odczuwa jakiegoś wyjątkowego stresu związanego z olimpijskim startem. Z racji tego, że będą to jej pierwsze igrzyska, daje sobie najpierw czas, by poczuć atmosferę tej imprezy.

– Jeśli chodzi o wyniki i o formę, to nic sobie nie narzucam, gdyż są to moje pierwsze igrzyska, więc myślę, że muszę zobaczyć w ogóle, co to tam będzie. Większość ludzi mówi, że to jest coś całkowicie innego, niż normalnie, więc chciałam to zobaczyć, doświadczyć i wtedy będę to oceniać, czy to jest dla mnie jakieś ciężkie. Okaże się, czy przygotowałam się tak, że jednak potrafiłam wejść w normalnym trybie w ten start – wskazywała Kochańska.

Cała rozmowa:

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Pieniądze

Pieniądze dla samorządów na nowych zasadach

Prostsze i bardziej obiektywne finansowanie samorządów z podatków obywateli, przy jednoczesnym wzroście dochodów – to zakłada projekt nowej ustawy, która od stycznia 2025 miałaby zastąpić

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content