Rodzinny Festyn na Polu Golfowym „Zawarcie”

Plakat festynu rodzinnego
Plakat informacyjny festynu rodzinnego na polu golfowym w Gorzowie
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze zaprasza na rodzinny festyn na gorzowskim polu golfowym „Zawarcie”. Piątek 12 lipca od godziny 16:00 będzie można spędzić czas w gronie najbliższych. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla całych rodzin.

Oprócz zwiedzania pola golfowego melexem i nauki podstaw gry z turniejem minigolfa, będzie można nauczyć się tańca latino. Choreografię stworzyła Natalia Saska wspólnie ze swoją córką, Kają oraz małymi tancerkami z zespołu “Buziaki”. Ponad to na pikniku znajdziecie dmuchane zjeżdżalnie, autobus z małpim gajem, będzie strefa lego, malowanie buziek, popcorn i wata cukrowa dla najmłodszych.

Takie spotkania mają na celu promować wspólne spędzanie czasu, aktywności, które można wspólnie realizować z dziećmi. Jak podkreśla Weronika Górnicka, koordynatorka projektu: piknik skierowany jest do wszystkich – rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami, przyjaciół oraz znajomych. Każdy jest mile widziany i zachęcamy do wspólnej zabawy!

Wydarzenie współorganizowane jest wraz z Fundacją na rzecz Collegium Polonicum, partnerem ośrodka w programie „Lubuskie na rzez rodzin” oraz Fundacją „Happy Kids”.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Przyjdźcie, bawcie się i spędźcie niezapomniane chwile na polu golfowym „Zawarcie”. Do zobaczenia!

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Pieniądze

Pieniądze dla samorządów na nowych zasadach

Prostsze i bardziej obiektywne finansowanie samorządów z podatków obywateli, przy jednoczesnym wzroście dochodów – to zakłada projekt nowej ustawy, która od stycznia 2025 miałaby zastąpić

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content