Wiktor Głazunow szósty w Paryżu. Anna Puławska poza finałem A

Uśmiechnięta kobieta
Anna Puławska w czwartek wraz z koleżankami z reprezentacji Polski zajęła czwarte miejsce w finale K4 na 500 m Fot. Anna Puławska/Team PL - Polski Komitet Olimpijski/FB
Nie będzie medalu kajakarzy AZS AWF Gorzów na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. W piątkowym finale konkurencji C1 na 1000 metrów Wiktor Głazunow zajął szóste miejsce. Zawiodła Anna Puławska, która wespół z Karoliną Nają nawet nie zdołała awansować do finału K2 na 500 metrów. Informowaliśmy o tym na bieżąco. Poniżej zapis relacji live.

Anna Puławska z AZS AWF Gorzów i Karolina Naja najpierw wystąpią w półfinale na 500 m, który rozpocznie się o 10.50. W swoim wyścigu popłyną na szóstym torze. Do finału, który zaplanowano na 13.00, awansują po cztery najszybsze osady z obu serii.

Z kolei o 11.30 w półfinale C1 na 1000 m wystartuje Wiktor Głazunow. Reprezentanta AZS AWF Gorzów zobaczymy na piątym torze. Do finału zakwalifikuje się po czterech najszybszych kanadyjkarzy z obu wyścigów. Rozgrywka decydująca o podziale medali rozpocznie się o 13.50.

Poniżej będziemy na bieżąco informowali o występach lubuskich kajakarzy.