Pokaz mody Lubuszanki podbił Dubaj. Tłumy i brawa.

źródło Lubuskie.pl
Gorzowianka Natalia Ślizowska zaprezentowała podczas targów EXPO w Dubaju kolekcję ubiorów inspirowanych naturą lubuskiego. Pokaz cieszył się ogromnym zainteresowaniem i przyciągnął tłumy odwiedzających. – Jestem szczęściarą, że udało mi się tu dostać. Cieszę się, że mogę reprezentować przepiękną ziemię lubuską – mówi projektantka

Kolekcja Natalii Ślizowskiej to piękne odzwierciedlenie walorów przyrodniczych regionu poprzez użycie odpowiednich tkanin, kolorów, struktury. Projektantka pracowała nad nimi od miesięcy.

Lubuskie cztery pory roku

– To było wielkim wyzwaniem dla mnie, żeby stworzyć ten projekt. Ziemia lubuska to piękne lasy, jeziora. Przyroda zmienia się w różnych porach roku. To także chciałam oddać w tej kolekcji – mówi N.Ślizowska. Kolekcja liczyła 50 projektów. Pierwszy z trzech zaplanowanych pokazów okazał się wielkim sukcesem. Kreacje lubuskiej projektantki mody zachwyciły gości, którzy zatrzymywali się i bili brawo. Była także ekspozycja stała.

Pokaz mody Natalii Ślizowskiej na targach EXPO w Dubaju. źródło Lubuskie.pl
Gorzowianka z ambicjami

Natalia Ślizowska pochodzi z niewielkiej miejscowości Lipki Wielkie. W ciągu kilku lat potrafiła rozsławić Gorzów nietuzinkowymi pokazami mody w plenerze. Projektuje i zmienia oblicze mody w lubuskiem. Odkąd wzięła udział w jednym z ogólnopolskich modowych programów telewizyjnych, stała się bardziej rozpoznawalna. Jednak nie to jest jej wizytówką. Stawia bowiem na wielkie projekty w małym mieście, przez które Gorzów i ziemia lubuska trafiają na pierwsze strony modowych pism w Polsce. Jest kreatywna i nie boi się wyzwań. Stawia czoła tym, którzy wciąż mylą projektanta z krawcem… To wciąż często się zdarza. – Nie chcę siedzieć na ławce rezerwowych w wielkim mieście. Chce grać pierwsze skrzypce w moim miejscu na Ziemi, w regionie lubuskim. Tu także powstają wielkie rzeczy, o czym świadczy wizyta w Dubaju – mówi Natalia. Na co dzień Natalię można spotkać w pracowni przy ulicy Chrobrego w Gorzowie.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content