Zielonogórski szpital gra z WOŚP!

Plakat reklamujący 30. finał WOŚP
Plakat reklamujący 30. finał WOŚP

Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy można pomóc na różne sposoby. Udowadnia to zielonogórski szpital. 30 stycznia z okazji 30. Finału WOŚP zorganizuje Białą Niedzielę.

Czym jest Biała Niedziela?

W dobie pandemii, kiedy szpitale systematycznie muszą zamykać swoje oddziały ze względu na kolejne fale koronawirusa, Biała Niedziela jest niezwykłą szansą. Tym bardziej wyjątkową, że połączoną z 30. Finałem WOŚP. W ramach akcji szpital daje możliwość konsultacji z lekarzami specjalistami bez skierowania. Wystarczy więc zarejestrować się na wizytę, a następnie pojawić się na parterze przyszłego Centrum Zdrowia Matki i Dziecka (obecny szpitala tymczasowy), aby skorzystać z darmowej porady. Podczas akcji będzie prowadzona zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tego dnia znów rozgrzeje Polaków w trakcie 30. finału.

Tak się zarejestrujesz!

Zazwyczaj przy akcjach tego typu nie ma rejestracji, ale pandemia wymusiła na organizatorach Białej Niedzieli konieczność zapisów. Chodzi o uniknięcie niepotrzebnego tłumu osób w jednym miejscu. Pacjenci są rejestrowani na godziny. Na wizytę można umówić się dzwoniąc pod numer: 68 32 96 606 w dni robocze w godz. 8.00 – 14.00. Jacy lekarze będą dostępni:

  • Endokrynolog i diabetolog dziecięcy, pediatra
  • Konsultacje w zakresie neurochirurgii
  • Chirurg i urolog dziecięcy
  • Pediatra i nefrolog dziecięcy
  • Gastroenterolog dziecięcy
  • Specjalista medycyny sportowej, chirurg dziecięcy
  • Onkolog i hematolog dziecięcy

Jak zaznaczają jednak organizatorzy, z uwagi na ograniczony czas, jednego pacjenta można zarejestrować do jednego specjalisty.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content