Możesz wylicytować anielski obraz Artura Barcisia i zagrać w sztuce

W niedzielę będziemy żyli tak, jak zagra nam orkiestra. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Kolejne instytucje przekazują fanty na licytację. Niezwykłe dary przekazał gorzowski teatr.

Pod młotek trafi jeden z „anielskich” obrazów Artura Barcisia. Znakomity aktor przekazał swoją pracę teatrowi przy okazji reżyserowanych przez siebie na gorzowskiej scenie spektakli. Inna gratka to kubek Teresy Lipowskiej prosto z planu serialu „M jak miłość”. To właśnie z niego Barbara, głowa rodziny Mostowiaków, sączyła gorące napoje. A na deser teatralna rola. Osoba, która wylicytuje ten niezwykły „fant”, wystąpi w sztuce „Dzień świra”. Licytacja odbędzie się bezpośrednio po premierowym spektaklu.

– Myślę, że zwycięzcom licytacji sprawimy frajdę, ale przede wszystkim dołożymy swoją cegiełkę do wośpowskiej skarbonki – mówi dyrektor gorzowskiego teatru Jan Tomaszewicz.

A już w sobotę pierwsza premiera w 2022 roku. „Dzień świra” Marka Koterskiego to gorzka komedia o absurdach życia polskiego inteligenta, ekscentryka i oryginała, uwikłanego w natręctwa życia codziennego. Większość z nas kojarzy ten tytuł z filmem, w którym brawurową rolę gra Marek Kondrat. Warto sprawdzić, jak ta historia sprawdza się w scenicznej wersji.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content