Dni Cyberbezpieczeństwa w Perceptusie

Fot. Materiały własne Perceptusa
Ponad 100 uczestników z różnych branż i 10 dostawców rozwiązań informatycznych, w skład których wchodziły takie firmy jak Dell, Dagma, Stormshield, Safetica, Eset, Arrow, Microsoft, Vidis, czy Acronis – to bilans Dni Cyberbezpieczeństwa, zorganizowanych w zielonogórskim Perceptusie.

Pośród produktów, które były prezentowane przez poszczególne firmy goście mogli zapoznać się m.in z usługą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, urządzeniami do zasilania awaryjnego czy modułami bezpieczeństwa.

Goście mieli również możliwość zobaczyć z bliska najnowszy produkt firmy Perceptus – Mobilne Data Center, które w ramach eventu było otwarte dla zwiedzających, a wszelkie zawiłości techniczne były wyjaśniane przez inżynierów firmy.

Jak informuje prezes Perceptusa, Jacek Starościc, event miał na celu przybliżyć uczestnikom najnowsze standardy i rozwiązania w dziedzinie cyberbezpieczeństwa: – W ramach każdego bloku tematycznego przewidziana była przerwa, która pozwalała w bezpośredni sposób porozmawiać z prelegentami i dowiedzieć się więcej na temat oferowanych narzędzi. Prelekcje dawały możliwość szerszego poznania rozwiązań własnych Perceptusa, takie jak kwalifikowany podpis cyfrowy eSign.tech, a także Mobilne Data Center, oraz Centrum Usług bezpieczeństwa SOC Perceptus. Każdy z reprezentantów partnerów wydarzenia dołożył swoją cegiełkę, pokazując ile możliwości daje nam inwestycja i rozwój IT – wyjaśniał J. Starościc.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content