ENBL: Wygraj bilety na mecz Zastalu ze Stalą Ostrów (KONKURS)

Grafika konkursu. Na pierwszym planie bilety z nazwami drużyn.
W ligowej tabeli jednym z liderów jest BM Stal Ostrów Wlkp., a Zastal walczy o wejście do play-offów, ale europejskie puchary rządzą się swoimi prawami. W niedzielę zielonogórzanie zmierzą się z ostrowianami w lidze ENBL. Na mecz możesz otrzymać darmową, podwójną wejściówkę. Wystarczy poprawnie i szybko odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
European North Basketball League

W pierwszej fazie ENBL Zastal zajął 3 miejsce w grupie A. Dało mu to awans do kolejnej fazy, gdzie o tytuł nadal walczy 8 ekip. Zielonogórzanie nie będą raczej faworytem spotkania ze Stalą Ostrów, ale europejskie rozgrywki już wiele razy udowadniały, że niekoniecznie trzeba przykładać do nich aktualną formę ligową danej drużyny.

Nagrody w postaci podwójnych wejściówek na mecz Zastalu ze Stalą Ostrów otrzymają 2 najszybsze osoby z prawidłową odpowiedzią na pytanie: „Od którego roku są organizowane rozgrywki European North Basketball League (ENBL)?”. Odpowiedź prześlij na adres e-mail: naszalubuska@lubuskie.pl. Wcześniej przeczytaj regulamin [TUTAJ].

W tytule e-maila wpisz „Konkurs Kibicujemy Zastalowi”, następnie w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz prawidłową odpowiedź na pytanie. Na zgłoszenia czekamy do 10 marca 2023 r. do godz. 15.00. Zwycięzcy informację o wygranej razem z biletami w formie elektronicznej otrzymają na e-mail, z którego nadesłano zgłoszenie.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Czy Łagów doczeka się sali kinowej?

– Ta gmina zasługuje na taką inwestycję – mówi wicemarszałek Grzegorz Potęga zapraszając na 53. Lubuskie Lato Filmowe. – To paradoks, że tak wyjątkowe miejsce,

Prezydent Gorzowa Wlkp. z absolutorium (FOTO)

Prezydent Gorzowa Wielkopolskiego Jacek Wójcicki podczas sesji Rady Miasta 18 czerwca otrzymał absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu Miasta. Za udzieleniem absolutorium głosowało 17 radnych, czterech

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content