ENBL: Wygraj bilety na mecz Zastalu ze Stalą Ostrów (KONKURS)

Grafika konkursu. Na pierwszym planie bilety z nazwami drużyn.
W ligowej tabeli jednym z liderów jest BM Stal Ostrów Wlkp., a Zastal walczy o wejście do play-offów, ale europejskie puchary rządzą się swoimi prawami. W niedzielę zielonogórzanie zmierzą się z ostrowianami w lidze ENBL. Na mecz możesz otrzymać darmową, podwójną wejściówkę. Wystarczy poprawnie i szybko odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
European North Basketball League

W pierwszej fazie ENBL Zastal zajął 3 miejsce w grupie A. Dało mu to awans do kolejnej fazy, gdzie o tytuł nadal walczy 8 ekip. Zielonogórzanie nie będą raczej faworytem spotkania ze Stalą Ostrów, ale europejskie rozgrywki już wiele razy udowadniały, że niekoniecznie trzeba przykładać do nich aktualną formę ligową danej drużyny.

Nagrody w postaci podwójnych wejściówek na mecz Zastalu ze Stalą Ostrów otrzymają 2 najszybsze osoby z prawidłową odpowiedzią na pytanie: „Od którego roku są organizowane rozgrywki European North Basketball League (ENBL)?”. Odpowiedź prześlij na adres e-mail: naszalubuska@lubuskie.pl. Wcześniej przeczytaj regulamin [TUTAJ].

W tytule e-maila wpisz „Konkurs Kibicujemy Zastalowi”, następnie w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz prawidłową odpowiedź na pytanie. Na zgłoszenia czekamy do 10 marca 2023 r. do godz. 15.00. Zwycięzcy informację o wygranej razem z biletami w formie elektronicznej otrzymają na e-mail, z którego nadesłano zgłoszenie.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content