Wysyp gwiazd w Zielonej Górze. Niebawem Winobraniowe Spotkania Teatralne

Fot. lubuskie.pl
Lato, a szczególnie wakacje to lubiany okres roku, ale ich koniec oznacza początek sezonu w Lubuskim Teatrze. To dobra informacja dla fanów teatru, którzy po ponad dwóch miesiącach przerwy będą mogli zobaczyć wyjątkowe przedstawienia. Zaczynamy z dużego „A”, bo w ramach Winobraniowych Spotkań Teatralnych do Zielonej Góry przyjadą filmowe i serialowe gwiazdy.

Na sam początek września Lubuski Teatr przygotowało małe co nieco dla najmłodszych widzów. Rodzice zabiorą dzieci na spektakl „Drakula”, czyli do świata sympatycznego wampira, marzącego o miłości i walczącego ze złymi nawykami. Przedstawienie będzie grane 2 i 3 września.

Teatralną bombę teatr odpali tydzień później, bo 8 września wystartują Winobraniowe Spotkania Teatralne. To wyjątkowy cykl, kiedy to do Zielonej Góry przyjeżdżają teatry z całej Polski. Nie inaczej będzie w tym roku. Zielonogórzanie raz jeszcze będą mogli zobaczyć np. warszawski Teatr Capitol. Na scenie wystąpią m.in.: Daria Widawska, Joanna Koroniewska, Pawel Koślik i Łukasz Nowicki w przedstawieniu „A mi to rybka”.

W sumie dla widzów przygotowano 9 różnych propozycji, poczynając od komediowego „Windą do nieba…”, idąc przez spektakl muzyczny „Hemar.Marchewka – próba generalizacji”, a kończąc na na farsie „Stosunki na szczycie”. Pełen wykaz przedstawień znajdziecie na stronie Lubuskiego Teatru [TUTAJ]. Winobraniowe Spotkania Teatralne wystartują 8 września i potrwają do 16 września.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content