9-10 grudnia otwarcie Areny Gorzów. Będzie się działo!

Oficjalne otwarcie hali widowiskowo-sportowej będzie trwało dwa dni. Zaplanowane jest na sobotę 9 grudnia i niedziele 10 grudnia. Inauguracja otwarcia Areny Gorzów rozpocznie się w sobotę 9 grudnia o godz. 15. Będzie to też start miejskiej kampanii „Gorzów blisko świąt”. Potem już wydarzenia sportowe i kulturalne.

-Spotkajmy się na otwarciu Areny Gorzów. Przed nami dwa dni muzycznych spotkań w otoczeniu świątecznej atmosfery. Zimowe miasteczko, pokaz świetlny i wyjątkowi artyści – czytamy na profilu Areny Gorzów.

Wewnątrz obiektu trwają jeszcze ostatnie prace wykończeniowe. Wiemy, że na trybunach będzie mogło zasiąść 5 tys. osób, a w czasie imprez kulturalnych – 6 tys. widzów.

Pierwszym sportowym wydarzeniem w Arenie Gorzów będzie mecz drużyny gorzowskich koszykarek, Orlen Basket Ligi Kobiet. W grudniu zmierzą się z drużyną KGHM BC Polkowice.

-Nowa hala to jest przełom organizacyjny, zarówno z punktu widzenia organizacji widowisk sportowych, jak i działalności marketingowej. Dla nas jest to na pewno duża szansa na zrobienie kolejnych ważnych kroków w rozwoju klubu. Liczymy, że wraz ze zmianą lokalizacji będziemy mogli zaprosić szersze grono kibiców, gdyż w nowym miejscu pojemność jest dużo większa niż w obiekcie przy ul. Chopina. Nowa hala spełnia wszystkie światowe standardy funkcjonowania nowoczesnego obiektu sportowego.W tym miejscu muszę podziękować trenerowi Darkowi Maciejewskiemu, który aktywnie uczestniczył przy opracowaniu koncepcji hali w imieniu klubu przekazując wiele bardzo cennych uwag, z których duża część została wykorzystana najpierw na etapie projektowania, potem budowy- mówi Krzysztof Kielec, prezes Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz prezes AZS AJP Gorzów,

10 marca 2024 jubileusz 25-leciaw Arenie Gorzów ma świętować Piotr Rubik.
Miasto i zarządcy obiektu na razie nie zdradzają szczegółów wydarzeń.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Lewica pokazała „jedynki” do sejmiku

Lubuska Lewica postawiła na znane nazwiska w wyborach do sejmiku województwa. O kolejną kadencję powalczą Elżbieta Jaworska, Tadeusz Jędrzejczak i Sławomir Muzyka. „Jedynką” w pozostałych

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content