Tę aferę wymyślili pseudo-dziennikarze. Jerzy Wierchowicz o umorzeniu śledztwa w sprawie tzw. afery WORD (WIDEO)

Kolejny magazyn Region Północ i kolejna dawka informacji o tym, jakie decyzje podjął sejmik i zarząd województwa lubuskiego w kontekście północy regionu. Do jednej z najważniejszych należy oczywiście decyzja o zakupieniu dwóch szynobusów do obsługi linii Kostrzyn – Krzyż dzięki dofinansowaniu z RPO Lubuskie-2020. Będzie także o szansach na dofinansowanie hali sportowej Arena Gorzów oraz o tym, co motywuje wnioskodawców zmiany nazwy z Gorzów Wielkopolski na Gorzów. Gościem programu jest Jerzy Wierchowicz, wiceprzewodniczący lubuskiego sejmiku, z którym rozmawiamy także o umorzeniu śledztwa ws. rzekomej afery w gorzowskim WORD.

-Co nas Polaków obchodzą wewnętrzne rozgrywki personalne premiera Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiego i prezydenta Andrzeja Dudy. Chodzi o bezpieczeństwo Polski, o rozwój kraju i o odblokowanie środków europejskich a co za tym idzie naprawę i odbudowę systemu sprawiedliwości. Teraz będziemy mieć niepotrzebnie opóźnienia we wszystkim – tak wiceprzewodniczący lubuskiego sejmiku komentuje sprawę przekazania misji tworzenia rządu przez prezydenta Andrzeja Dudę premierowi Mateuszowi Morawieckiemu.

W programie także o umorzeniu śledztwa ws. rzekomej afery molestowania seksualnego w WORD.

-Gazeta Lubuska czy Radio Zachód to żadne niezależne media, one są absolutnie zależne, pisowskie. Tzw. afera w WORD, którą nakręcili pseudo dziennikarze tychże mediów pokazuje, że wielu z nich poszło na służbę za marne srebrniki dla PiS-u. Żadnej afery nie było. Osoba rzekomo pokrzywdzona przez trzy czy cztery miesiące nie zgłaszała tego nikomu. Dopiero pewnie podrzegana przez działaczy PiS-u lub osoby z nim związane, pomówiła WORD, pseudo dziennikarze grillowali w kampanii ówczesną marszałek, obecnego marszałka i cały Urząd Marszałkowski i to się tylko przebijało z lubuskiego na paskach w TVP Info – mówi mecenas Jerzy Wierchowicz.

W magazynie także relacja z podpisania umowy na zakup dwóch nowych szynobusów do użytkowania na północy województwa lubuskiego oraz zdjęcia ze środka Areny Gorzów, której otwarcie zaplanowano na 9 grudnia.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content