Zastal ma nowego zawodnika. Kiedyś napsuł nam sporo krwi…

Ciemnoskóry mężczyzna w sportowej koszulce
AJ English ostatnio grał w zespole z Iraku Fot. Enea Stelmet Zastal Zielona Góra/FB
AJ English wzmacnia Eneę Stelmet Zastal Zielona Góra. Doświadczony Amerykanin ma 192 cm wzrostu i w sezonie 2017/2018 napsuł nam sporo krwi w ćwierćfinale, grając w Rosie Radom. Powinien być gotowy na mecz z GTK Gliwice.

„A.J. English nowym zawodnikiem Enea Stelmetu Zastal Zielona Góra. 31-latek, mierzący 191 cm wzrostu do Zielonej Góry przyleciał w niedzielę, a już dziś, w Centrum Medycyny Sportowej „Olimp” przejdzie wymagane badania do zarejestrowania go w ORLEN Basket Liga. Witamy w Zielonej Górze, AJ!” – taki wpis pojawił się w poniedziałek (5 lutego) przed 14.00 na klubowym profilu na FB.

W polskiej ekstraklasie English znany jest z występów w Rosie Radom (w Legii Warszawa nie zagrał). I tak się składa, że w sezonie 2017/2018 napsuł Zastalowi sporo krwi w ćwierćfinale. W serii wykręcił średnie 16,25 punktu i 6 zbiórek. Tymczasem w dziewięciu spotkaniach sezonu 2021/2022 miał statystyki na poziomie 18,2 punktu, 3,4 zbiórki i 3,9 asysty. W meczu z naszym zespołem zdobył 20 punktów, dołożył 9 zbiórek i 7 asyst, ale miał także 7 strat.

English powinien zadebiutować w zielonogórskich barwach 11 lutego w pojedynku z GTK Gliwice.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Lewica pokazała „jedynki” do sejmiku

Lubuska Lewica postawiła na znane nazwiska w wyborach do sejmiku województwa. O kolejną kadencję powalczą Elżbieta Jaworska, Tadeusz Jędrzejczak i Sławomir Muzyka. „Jedynką” w pozostałych

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content