Wicelider ligi VTB w Zielonej Górze. Zastal się postawi?

Zawodnicy Zastalu występują w VTB ze zmiennym szczęściem. fot. Łukasz Wawer

Ten sezon ligi VTB to dla zielonogórskiej drużyny istna droga przez mękę – tylko dwa zwycięstwa w dwunastu meczach. Czy  światełkiem w tunelu jest zwycięstwo nad kazachską Astaną w ostatniej kolejce? Wszystko wyjaśni się dziś wieczorem w hali CRS, gdzie Zastal podejmie Zenita Sankt Petersburg.

Równe trzy miesiące czekali fani zielonogórskiej drużyny, by zasmakować kolejnej wygranej w lidze VTB – 31 października Zastal pokonał w swojej hali Tsmoki Mińśk, a po raz drugi ta sztuka udała się 31 stycznia ze wspomnianą wcześniej Astaną.

Dzisiaj do Zielonej przyjeżdża faworyzowana rosyjska drużyna, która ma zamiar bić się o zwycięstwo w całej lidze. Zenit do tej pory rozegrał 13 meczów, a wygrał 10 i na ten moment w tabeli ustępuje jedynie Unicsowi Kazań. Z drugiej strony wydaje się, że Zastal  obrał odpowiednią ścieżkę w postaci dobrej i powtarzalnej formy, wygrywając m.in. cztery ligowe mecze z rzędu.

Czy mając to na uwadze możemy liczyć na niespodziankę dzisiejszego wieczoru?  Niewiele na to wskazuje, ale może 14 lutego zadziała podwójnie motywująco na naszych koszykarzy i sprawią walentynkowy prezent swoim kibicom?

Mecz będzie można obejrzeć tylko za pośrednictwem naszego portalu (lci-lubuskie.pl). Transmisja rozpocznie się o godzinie 18.30. Zapraszamy!

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Miasto wsparło gorzowską AJP (WIDEO)

Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki i prof. dr hab. Elżbieta Skorupska – Raczyńska, rektor Akademii im. Jakuba z Paradyża, podpisali umowę dotyczą finansowego wsparcia działań naukowych

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content