Wicelider ligi VTB w Zielonej Górze. Zastal się postawi?

Zawodnicy Zastalu występują w VTB ze zmiennym szczęściem. fot. Łukasz Wawer

Ten sezon ligi VTB to dla zielonogórskiej drużyny istna droga przez mękę – tylko dwa zwycięstwa w dwunastu meczach. Czy  światełkiem w tunelu jest zwycięstwo nad kazachską Astaną w ostatniej kolejce? Wszystko wyjaśni się dziś wieczorem w hali CRS, gdzie Zastal podejmie Zenita Sankt Petersburg.

Równe trzy miesiące czekali fani zielonogórskiej drużyny, by zasmakować kolejnej wygranej w lidze VTB – 31 października Zastal pokonał w swojej hali Tsmoki Mińśk, a po raz drugi ta sztuka udała się 31 stycznia ze wspomnianą wcześniej Astaną.

Dzisiaj do Zielonej przyjeżdża faworyzowana rosyjska drużyna, która ma zamiar bić się o zwycięstwo w całej lidze. Zenit do tej pory rozegrał 13 meczów, a wygrał 10 i na ten moment w tabeli ustępuje jedynie Unicsowi Kazań. Z drugiej strony wydaje się, że Zastal  obrał odpowiednią ścieżkę w postaci dobrej i powtarzalnej formy, wygrywając m.in. cztery ligowe mecze z rzędu.

Czy mając to na uwadze możemy liczyć na niespodziankę dzisiejszego wieczoru?  Niewiele na to wskazuje, ale może 14 lutego zadziała podwójnie motywująco na naszych koszykarzy i sprawią walentynkowy prezent swoim kibicom?

Mecz będzie można obejrzeć tylko za pośrednictwem naszego portalu (lci-lubuskie.pl). Transmisja rozpocznie się o godzinie 18.30. Zapraszamy!

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Czy Łagów doczeka się sali kinowej?

– Ta gmina zasługuje na taką inwestycję – mówi wicemarszałek Grzegorz Potęga zapraszając na 53. Lubuskie Lato Filmowe. – To paradoks, że tak wyjątkowe miejsce,

Prezydent Gorzowa Wlkp. z absolutorium (FOTO)

Prezydent Gorzowa Wielkopolskiego Jacek Wójcicki podczas sesji Rady Miasta 18 czerwca otrzymał absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu Miasta. Za udzieleniem absolutorium głosowało 17 radnych, czterech

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content