Poznaj nasz region z poziomu siodełka. Weź udział w rowerowym święcie

Rower to sposób na naprawdę fajne wakacje. Fot. pixabay
Już w najbliższą niedzielę możesz wziąć udział w IV Lubuskim Święcie Roweru. Tym razem koła będą kręciły się wokół Otynia, który może pochwalić się efektowną siecią szlaków dla cyklistów… Na uczestników czeka 1000 koszulek oraz specjalne nagrody ufundowane przez sponsorów.

Punktem centralnym imprezy jest parking przed hotelem Złoty Łan w Otyniu. To tutaj o godz. 12:00 nastąpi uroczyste otwarcie imprezy, a o godz. 17:00 odbędzie się losowanie nagród. Jednak to nie wszystko, będzie się tutaj wiele działo, m. in. spotkania z ciekawymi ludźmi związanymi z szeroko pojętą aktywnością rowerową, akcja charytatywna, stoiska hobbystyczne, występy muzyczne.

Zasady udziału w tym peletonie są proste. W jednym z kilku punktów trzeba pobrać kartę uczestnika, przejechać na rowerze jedną z wybranych tras i zebrać dwie pieczątki, co upoważnia do odbioru koszulki i uczestnictwa w losowaniu głównym. Karty są do odbioru w jednym z punktów: przy hotelu Złoty Łan, w Kożuchowie przy sklepie Netto, w Kolsku przy ścieżce rowerowej, na moście w Stanach, w punkcie informacji turystycznej przy Parku Książęcym w Zatoniu.

Koszulka jest do odebrania po przejechaniu wybranej trasy i złożeniu karty uczestnika w punkcie głównym przy hotelu ZŁOTY ŁAN. Organizatorzy zapraszają na trasy zieloną, niebieską lub czarną. Punkty wydające karty będą otwarte od godz. 11:00 do godz. 16:00. W punkcie centralnym imprezy będziemy do godz. 18:00 lub dłużej.

Swoją cegiełkę do organizacji imprezy dołożył samorząd województwa lubuskiego.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content