Dawid Kwiatkowski zaśpiewa w Pszczewie – zobacz darmowy koncert!

Dawid Kwiatkowski
Fot: Materiały prasowe Artysty
Wymieniając najbardziej popularnych muzyków w kraju, nie sposób pominąć Dawida Kwiatkowskiego, który zaśpiewa podczas Święta Województwa Lubuskiego w Pszczewie. Na koncert oraz wiele innych atrakcji organizatorzy zapraszają 22 lipca. – Chcemy integrować Lubuskie! – podkreśla marszałek Elżbieta Anna Polak.

„Idziesz ze mną”, „Proste”, „Bez Ciebie” – tylko te trzy teledyski zgarnęły na portalu YouTube kilkadziesiąt milionów odsłon, stając się muzycznymi hitami. Ich autorem jest Dawid Kwiatkowski, który urodził się w Gorzowie Wlkp., a w swoim muzycznym CV może pochwalić się m.in. statuetkami Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV, nagrodami Nickelodeon Kids’ Choice Award, Telekamerą i Bursztynowym Słowikiem. Mówiąc krótko, to gwiazda największego formatu, tym bardziej warto posłuchać jej podczas koncertu w Pszczewie, zaplanowanego na 22 lipca. Jak informuje urząd marszałkowski wstęp na wydarzenie będzie wolny.

Na scenie pojawią się także inni artyści, ale koncerty to nie jedyne punkty programu drugiej już odsłony Święta Województwa Lubuskiego. Od godz. 16:00 skorzystacie z np. atrakcji dla dzieci. Poza tym mamy dobrą wiadomość dla kulinarnych smakoszy. Na ŚWL-u pojawią się food tracki z ciekawym menu.

Przypomnijmy, że w tym roku Święto Województwa Lubuskiego toczy się na nieco innych zasadach. Obchody odbywają się w kilku miejscowościach. Pszczew jest drugą odsłoną imprezy. Pierwsza miała miejsce w Słubicach, a gwiazdą był Andrzej Piaseczny. W planach są jeszcze koncerty w: Żarach (5 sierpnia), Dąbiu (13 sierpnia) i Kożuchowie (2 września).

Plakat promujący ŚWL w Pszczewie

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content