Zakochani w Garbusach spotkają się w Drzonkowie

Pomarańczowy Volkswagen Garbus
Fot. Pixabay.com
Kto do tej pory nie był, niech żałuje i skorzysta ze zbliżającej się szansy. Do Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zjadą się Garbusy. Jakie? Wszelkiej maści i kolorów! Zobaczycie nie tylko nieśmiertelne klasyki, ale także nowsze egzemplarze. Zobaczycie je w dniach 22 – 24 lipca w Drzonkowie.
Garbusy wracają do WOSiR-u

Zlot to już lubuska tradycja. W tym roku Garbobranie odbędzie się po raz 14. Każdego roku impreza przyciąga tłumy gości. Nas jednak to nie dziwi, ponieważ garbusy na przestrzeni dekad skutecznie rozkochały w sobie małych i dużych fanów motoryzacji. Auta będziecie mogli podziwiać w przyjemnej piknikowej atmosferze, bo uczestnicy zlotu stworzą coś na kształt miasteczka. Rodzinny klimat będzie sprzyjał spędzeniu w Drzonkowie wielu godzin. Zresztą Garboranie można połączyć z innymi astrakcjami. W WOSiR-ze czekają na Was także atrakcje sportowe oraz baseny, które pozwolą się ochłodzić.

Plan Garbobrania 2022

Jak przekonują organizatorzy na Garbobraniu szykuje się spora dawka sportowej rywalizacji. Na uczestników czekają np. mistrzostwa w strzelaniu i pływaniu pieskiem. Wiele emocji wywoła wyścig garbusów, a to nie koniec propozycji. W programie znalazło się miejsce na „disco”. Sporo uśmiechów i radości wywołają poza tym konkursy. Do wygrana będą np. wejściówki na pływalnię.

Garbusy zjadą się do ośrodka w dniach 22-24 lipca. Impreza jest organizowana przez Volksmobil.  Godziny zwiedzania dla publiczności prezentują się następująco:

– Piątek (22.07.2022): 16.00 – 20.00

– Sobota (23.07.2022): 14.00 – 20.00

– Niedziela (24.07.2022): 9.00 – 11.00

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content