W upał wybierz się do Pszczewa! W piątek na rynku – święto regionu lubuskiego! (WIDEO)

Panorama Pszczewa. www.czystejeziora.pl
Temperatura rośnie! Zapraszamy do Pszczewa nad jezioro i nie tylko. Już w najbliższy piątek odbędzie się tam kolejna odsłona Święto Województwa Lubuskiego, które w tym roku zawitało do różnych miejscowości w regionie. Start od godziny 16:00 na rynku. Będą atrakcje dla dzieci i dorosłych, strefa relaksu i funduszy europejskich. Dowiesz się więcej o atrakcjach województwa lubuskiego na wakacje, swoją ofertę przedstawią rękodzielnicy z Pszczewa i okolic. Zjesz w food trucku!

Obejrzyj materiał wideo (artykuł pod materiałem wideo):

Gwiazdą wieczoru będzie Lubuszanin – Dawid Kwiatkowski. Artysta jest ceniony w Polsce i za granicą. Pochodzący z Gorzowa Wlkp. wokalista włącza się w wiele kampanii społecznych w regionie lubuskim.

O atrakcjach Święta Województwa Lubuskiego rozmawiamy z wójtem Pszczewa Józefem Piotrowskim.- Każdy znajdzie coś dla siebie, zapraszamy w piątek, sobotę i niedzielę, bo w weekend startuje z kolei znany od lat Jarmark Magdaleński. Świętujemy wspólnie bo serce lubuskiego bije w każdej miejscowości – mówi wójt.

W programie także o inwestycjach planowanych w gminie jak: wodociągi, kanalizacja, nowa promenada i mieszkania komunalne. -Mamy wiele planów na najbliższe lata, mam nadzieję, że sytuacja gospodarcza pozwoli nam te plany zrealizować. Wiemy też, że przykładem Państw zachodnich, trzeba będzie również zachęcić mieszkańców do oszczędzania – przyznaje Józef Piotrowski wójt Pszczewa.

W rozmowie także o ciekawy miejscu na mapie Polski. Jedynym kinie w tak małej miejscowości. Odwiedzają je turyści z sąsiednich województw.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content