Muzyczna bomba spadnie w Żarach. Na ŚWL zaśpiewają Sylwia Grzeszczak i Liber

Fot: Sylwia Grzeszczak Official FB
Fot: Sylwia Grzeszczak Official FB
Najpierw w dobry humor Lubuszan wprawi Michał Paszczyk z Kabaretu Paranienormalni. Później Żary rozruszają Liber oraz Sylwia Grzeszczak. Przed nami kolejna odsłona Święta Województwa Lubuskiego. Startuje 5 sierpnia o godz. 16:00 w Żarach.

Przypomnijmy, że w tym toku samorząd województwa po raz pierwszy postanowił podzielić Święto Województwa Lubuskiego na 5 imprez, organizowanych w całym regionie. Do tej pory odbyły się już koncerty w Słubicach, gdzie zaśpiewał Andrzej Piaseczny i w Pszczewie, kiedy to gwiazdą wieczoru był Dawid Kwiatkowski. Tym razem zabawa przenosi się zdecydowanie bardziej na południe, a dokładnie do Żar.

Już 5 sierpnia w Parku Miejskim przy al. Jana Pawła II wystąpi Michał Paszczyk z Kabaretu Paranienormalni. Zaprezentuje się ze swoim programem „Bardzo męski wieczór”. Po nim na scenę wejdą Liber i Sylwia Grzeszczak, aby przypomnieć fanom swoje największe hity. Impreza ma promować województwo lubuskie, dlatego na scenie pojawią się poza tym lokalne talenty taneczne oraz wokalne.

Do udziału w zabawie jak zawsze zachęca marszałek Elżbieta Anna Polak. – Chcemy budować naszą tożsamość i integrować Lubuskie, bo Lubuskie to jest nasza marka! – podkreśla marszałek i dodaje, że w programie znajdą się także ciekawe atrakcje dla dzieci. Poza tym na terenie imprezy staną food trucki. Ich menu nie zawiedzie fanów szybkiego jedzenia.

Nie możecie być w Żarach? Jeszcze nic straconego, wciąż możecie wpaść na Święto Województwa Lubuskiego 13 sierpnia do Dąbia, gdzie zagrają „Raz Dwa Trzy” i Ewelina Flinta. Ostatnią szansą będą koncerty w Kożuchowie. Zabawę zaplanowano na 2 września, ale muzyczne gwiazdy wieczoru urząd marszałkowski na razie trzyma jeszcze w tajemnicy.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

W ten weekend świętował Park Mużakowski

– Park Mużakowski to nasza perełka, ale też modelowy przykład polsko-niemieckiej współpracy – powiedział wicemarszałek lubuski Sebastian Ciemnoczołowski, wsiadając do pociągu zmierzającego w kierunku Łęknicy.

Więcej pieniędzy na nowe żłobki

Środki z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) pozwoliły obecnemu rządowi zwiększyć kwotę na program „Aktywny Maluch” aż o 1 mld zł. – W sumie mamy na

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content