Muzyczna bomba spadnie w Żarach. Na ŚWL zaśpiewają Sylwia Grzeszczak i Liber

Fot: Sylwia Grzeszczak Official FB
Fot: Sylwia Grzeszczak Official FB
Najpierw w dobry humor Lubuszan wprawi Michał Paszczyk z Kabaretu Paranienormalni. Później Żary rozruszają Liber oraz Sylwia Grzeszczak. Przed nami kolejna odsłona Święta Województwa Lubuskiego. Startuje 5 sierpnia o godz. 16:00 w Żarach.

Przypomnijmy, że w tym toku samorząd województwa po raz pierwszy postanowił podzielić Święto Województwa Lubuskiego na 5 imprez, organizowanych w całym regionie. Do tej pory odbyły się już koncerty w Słubicach, gdzie zaśpiewał Andrzej Piaseczny i w Pszczewie, kiedy to gwiazdą wieczoru był Dawid Kwiatkowski. Tym razem zabawa przenosi się zdecydowanie bardziej na południe, a dokładnie do Żar.

Już 5 sierpnia w Parku Miejskim przy al. Jana Pawła II wystąpi Michał Paszczyk z Kabaretu Paranienormalni. Zaprezentuje się ze swoim programem „Bardzo męski wieczór”. Po nim na scenę wejdą Liber i Sylwia Grzeszczak, aby przypomnieć fanom swoje największe hity. Impreza ma promować województwo lubuskie, dlatego na scenie pojawią się poza tym lokalne talenty taneczne oraz wokalne.

Do udziału w zabawie jak zawsze zachęca marszałek Elżbieta Anna Polak. – Chcemy budować naszą tożsamość i integrować Lubuskie, bo Lubuskie to jest nasza marka! – podkreśla marszałek i dodaje, że w programie znajdą się także ciekawe atrakcje dla dzieci. Poza tym na terenie imprezy staną food trucki. Ich menu nie zawiedzie fanów szybkiego jedzenia.

Nie możecie być w Żarach? Jeszcze nic straconego, wciąż możecie wpaść na Święto Województwa Lubuskiego 13 sierpnia do Dąbia, gdzie zagrają „Raz Dwa Trzy” i Ewelina Flinta. Ostatnią szansą będą koncerty w Kożuchowie. Zabawę zaplanowano na 2 września, ale muzyczne gwiazdy wieczoru urząd marszałkowski na razie trzyma jeszcze w tajemnicy.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Mężczyzna przy stoliku

Zakola i meandry. Samokrytyka (FELIETON)

O odkurzonym przez prezydenta haśle „tylko świnie siedzą w kinie”, ostrzeżeniach wodza, szefa, wizjonera, przywódcy, a także rechocie wojewody – pisze Andrzej Flügel w felietonie

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content