Kolejna odsłona święta województwa w cieniu średniowiecznych murów

Tak bawiliśmy się w Dąbiu
Kożuchów nazywany jest lubuskim Carcassone. Jednak nie jest to główny powód, dla którego warto zajrzeć 2 września do Kożuchowa. W tę właśnie sobotę odbędzie się tutaj kolejna odsłona święta województwa. W rolach głównych grupa Feel i Baranovski.

Kożuchów to piąty – po Słubicach, Pszczewie, Żarach i Dąbiu – przystanek na trasie Święta Województwa Lubuskiego. Bowiem w tym roku impreza ma charakter objazdowego serialu. Jak podkreśla lubuska marszałek Elżbieta Anna Polak ta formuła się sprawdza, gdyż świętowanie nie ogranicza się do jednego punktu na mapie regionu. Wcześniej była to z reguły któraś ze stolic naszego regionu.

W każdej z miejscowości gościliśmy gwiazdy piosenki i estrady, ale także wykonawców mniej znanych oraz lokalnych. W Kożuchowie postaciami pierwszego planu będą grupa Feel oraz Baranovski. Do tego Plan B, Cedia Blues Band oraz Sól. Do tego food trucki i atrakcje dla dzieci. Spotykamy się w sobotę 2 września, w kożuchowskim Parku Miejskim im. Stanisława Poniatowskiego.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Lewica pokazała „jedynki” do sejmiku

Lubuska Lewica postawiła na znane nazwiska w wyborach do sejmiku województwa. O kolejną kadencję powalczą Elżbieta Jaworska, Tadeusz Jędrzejczak i Sławomir Muzyka. „Jedynką” w pozostałych

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content