Modowe słodkie urodziny Natalii Ślizowskiej (WIDEO)

Natalia po raz kolejny zaprasza mieszkańców do wspólnego świętowania swoich urodzin. Potrzebuje teraz otuchy. Przed nią wyzwanie!
Wpadnij do Natalii, kup niepowtarzalne kreacje i … zjedz coś pysznego. Gorzowska projektantka Natalia Ślizowska zaprasza na urodziny do swojego atelier. To już dziś na Chrobrego 34 w Gorzowie. O której? Od 12.00-20.00. Tego dnia projektantka przygotowała przeceny uroczystą atmosferę pełną słodkości.

Projektantka od kilku lat obchodzi swoje urodziny wspólnie z mieszkańcami i zaprasza ich do swojej pracowni na słodki poczęstunek otwierając zakamarki atelier. – Zapraszam Państwa na swoje urodziny – mówi projektantka. Od kilku lat w ten sposób je obchodzę, że robię tego dnia przeceny na swoje projekty. Po raz kolejny wspiera mnie moja przyjaciółka, która prowadzi firmę TortUla, przygotuje słodkości w tym dniu. Jest to wspaniały dzień, od 12:00 do 20:00 jesteśmy tutaj, świętujemy, rozmawiamy i cieszę się, że mogę się spotkać z mieszkańcami, wspaniałymi osobami. Cieszę się, że gorzowianki noszą moje projekty, że one cieszą, że są one nie jedno sezonowe – mówi projektantka.


W tym roku Natalia potrzebuje dużo siły i wsparcia na swoją wielką podróż modową do Paryża. – W czwartek jadę na Fashion Week w Paryżu, zaprezentujemy kolekcję wzorowaną na Marii Skłodowskiej – Curie. Każde wsparcie zatem się przyda, także to dobrym słowem – mówi Natalia, która jest ambasadorką województwa lubuskiego. Trzymamy kciuki! – Wiele osób mówi do mnie – dziękuję, że Pani jest, że Pani mówi, skąd pochodzi, skąd jest ta pracownia, no bo jest to mała manufaktura w mniejszym mieście, ale zawsze podkreślam, skąd przyjechałam, z zachodu Polski, z Gorzowa Wlkp. , z samego serca miasta płyną te niesamowite projekty – podkreśla Natalia.

-Muszę tutaj być. Lubię Natalię i wspieram jej projekty. Przygotowałam dla mieszkańców słodką niespodziankę. Będzie tort pistacjowo – orzechowy z żelką owocową, będą makaroniki, beziki z bitą śmietaną i owocami. Trzeba tutaj być, świętować z Natalią i wesprzeć ją w wyjeździe do Paryża – mówi Urszula Dewecka, właścicielka firmy TortUla.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

W ten weekend świętował Park Mużakowski

– Park Mużakowski to nasza perełka, ale też modelowy przykład polsko-niemieckiej współpracy – powiedział wicemarszałek lubuski Sebastian Ciemnoczołowski, wsiadając do pociągu zmierzającego w kierunku Łęknicy.

Więcej pieniędzy na nowe żłobki

Środki z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) pozwoliły obecnemu rządowi zwiększyć kwotę na program „Aktywny Maluch” aż o 1 mld zł. – W sumie mamy na

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content