Aktorzy Osterwy na pełnych obrotach(WIDEO)

Zdjęcie z próby generalnej. Natalia Dębicka
Zobacz gorzowski zespół na deskach teatru podczas kolejnej premiery. Wrzesień w Teatrze im. Juliusza Osterwy rozpoczyna się wyśmienicie.” Na pełnych obrotach” to opowieść o znanym i doświadczonym gospodarzu popularnego telewizyjnego talk-show, Patrick Sumner, za wszelką cenę pragnie pokazać się z najlepszej strony swojemu nowemu szefowi.

Od przebiegu ich spotkania zależy jego dalsza, zagrożona spadkiem telewizyjnych notowań, kariera. Jednak, jak wiadomo, jeżeli coś może się nie udać… nie uda się na pewno! Szczególnie, gdy ma się przyjaciela, który ma zwyczaj przyprowadzać do naszego mieszkania swoje świeżo poderwane dziewczyny na krótkie przechowanie. Szczególnie, jeżeli tych dziewczyn jest więcej niż jedna. Szczególnie, jeśli ma się żonę, której miało nie być w domu, a nieoczekiwanie jest. I szczególnie, gdy nasz szef, który ma wygórowane standardy moralne, myśli, że naszą żoną jest kobieta, która naszą żoną nie jest, ale chciałaby nią być!! A to dopiero początek zawirowań… „Na pełnych obrotach” to uroczo-zwariowana farsa autorstwa mistrza tego gatunku, Dereka Benfielda. Znakomita obsada, błyskotliwa reżyseria i zawrotne tempo przyprawią Was o zawrót głowy i wywołają niepohamowane salwy śmiechu.

Autor – Derek Benfield w przekładzie Emilii Miłkowskiej
Reżyseria, kostiumy – Tomasz Dutkiewicz
Scenografia – Wojciech Stefaniak
As. Reż. – Joanna Rossa
Insp. Sufler – Beata Chorążykiewicz

Obsada:

Jenny – Magdalena Dwurzyńska
Virginia – Marta Karmowska
Reg Godfrey – Przemysław Kapsa
Patrick Sumner – Jan Mierzyński
Kate Sumner – Joanna Rossa
Trevor – Oliwer Witek

Realizacja materiału filmowego: Tomasz Pawłowski, Natalia Dębicka

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Magdalena Podhajecka

Po co nam kultura? [KOMENTARZ]

Latem kwitną nie tylko ogródki, ale i kultura. Kibicujemy naszym na igrzyskach olimpijskich, świętujemy dożynki czy delektujemy się muzyką pod gołym niebem. Ale po co

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content