Podsumowanie Gorzowskiego Spotkania z Pawłem Tkaczykiem (FOTO)

Paweł Tkaczyk
29 lutego 2024 roku, Gorzów Wielkopolski gościł wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło przedsiębiorców i osoby pragnące rozwijać swoje umiejętności biznesowe. Organizowane przez Departament Gospodarki i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego spotkanie mentoringowe z Pawłem Tkaczykiem, ekspertem od marketingu i budowania marki, było okazją do zdobycia cennych wskazówek dotyczących prowadzenia biznesu i kreowania marki osobistej.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji oferty Urzędu Marszałkowskiego, obejmującej wsparcie skierowane dla przedsiębiorców oraz informacje na temat pozyskiwania środków z Funduszy Europejskich. Propozycje Portu Lotniczego Zielona Góra-Babimost dla biznesu również znalazły się w centrum uwagi, pokazując różnorodne możliwości rozwoju dla lokalnych przedsiębiorców.

Najbardziej oczekiwanym momentem był jednak wykład specjalny Pawła Tkaczyka. Jego prelekcja “Trendy to nie wszystko, czyli o stałych elementach w budowaniu dobrego biznesu i marki” przykuła uwagę uczestników. Tkaczyk podkreślił istotę budowania marki w kontekście konkurencyjnego rynku, podając przykłady, które ilustrują, jak pozytywne skojarzenia z marką mogą wpływać na decyzje konsumentów.

W trakcie spotkania Tkaczyk poruszył również temat adaptacji nowoczesnych narzędzi, takich jak sztuczna inteligencja, w procesie budowania marki. Jego przemyślane spostrzeżenia dostarczyły uczestnikom nowej perspektywy na wyzwania i możliwości, jakie niesie ze sobą dzisiejszy krajobraz biznesowy – Na spotkaniu mówię o wielu rzeczach, zawierających się w dwóch działach – stare i nowe, to znaczy że mówię o rzeczach które są starą ekonomią, która się nie zmienia i obowiązuje niezależnie od tego kiedy zakładasz firmę, z jakiej branży to jest firma, ale mówię też o takich nowych narzędziach typu właśnie AI, które mocno zmieniają krajobraz i z jednej strony jest taka stara strategia niezmienna, z drugiej strony są nowe narzędzia i taktyki, które sprawiają, że jesteśmy bardziej efektywni w robieniu swojej roboty – mówił Paweł Tkaczyk.

Warto zauważyć, że wydarzenie nie ograniczało się jedynie do prezentacji. Uczestnicy mieli okazję do aktywnego uczestnictwa w networkingowej części, co sprzyjało wymianie doświadczeń i nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Spotkanie z Pawłem Tkaczykiem zakończyło się sukcesem, zyskując uznanie uczestników. Wydarzenie nie tylko dostarczyło praktycznych wskazówek, ale również zainspirowało przedsiębiorców do działania. Teraz, z nową wiedzą i zainicjowanymi kontaktami, lokalni biznesmeni mają solidny fundament do dalszego rozwoju swoich przedsięwzięć.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Skip to content